0_Македонија.ПорталОпштествоПолитика

Пописот дефинитивно ќе се спроведе во април, велат од Владата

Пописот дефинитивно ќе се спроведе во месец април, изјави денеска на прес-конференција портпаролот на Владата Душко Арсовски. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close