0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Попис мора да се направи, без него не можеме да ја планираме иднината, вели Спасовски

Попис мора да се направи, затоа што ако не го направиме пописот не можем да планираме никаков развој во иднина, дециден е министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски за Утрински брифинг на Слободна ТВ.

Back to top button
Close
Close