0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Помпео: Кина е предатор

Американскиот державен секретар Мајк Помпео за време на денешната посета на Коломбо изјави дека Комунистичката партија на Кина направила „лоши работи“ за Шри Ланка

Back to top button
Close
Close