0_Web_AktualeBotëBotë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Pompeo e përshëndeti marrëveshjen për negociata paqeruajtëse mes Kabulit zyrtar dhe talebanëve

HBA e përshëndet marrëveshjen e publikuar sot nga ekipet negociuese të Republikës Islamike të Afganistanit dhe talebanëve, kumtoi Departamenti i shtetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close