Дописници МКДОпштински вестиХроникаХроника.Портал

Помалку кражби и тешки кражби во 2020 на подрачјето на СВР Куманово

Намален број на кражби и тешки кражби и повисока реализација регистрира СВР Куманово за 2020 година во однос на претходната 2019-та, соопштија денеска од кумановската полиција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close