0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Полицискиот час не го почитувале 32 лица, 446 прекршоци за неносење маски

Во периодот од полноќ до 04:00 часот утринава констатирано е дека 32 лица не ја почитувале забраната за движење, соопштија од Министерството за внатрешни работи.

Back to top button
Close
Close