0_Web_АктуелноДописници СветЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Полициска заштита за белгиските епидемиолози поради закани по животот

Се наоѓам под полициска заштита, нема многу земји каде експертите имаат полициска заштита, ова не е нормално!, изјави епидемиологот Ван Ранст.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close