EvropëSvet.Slajder

Policia italiane konfiskoi gjashtë tonë hashash dhe arrestoi tre bullgarë

Shërbimi policor italian, i specializuar për luftë kundër kontrabandës me narkotikë kumtoi se ka konfiskuar gjashtë tonë hashash nga një jaht, që lundronte nën flamurin amerikan.

Back to top button
Close
Close