Svet.SlajderСвет

Полицијата уби 16-годишна Афроамериканка во Колумбус

Полицијата во Колумбус, главниот град на американската сојузна држава Охајо, уби 16-годишна Афроамериканска по интервенцијата дека со нож нападнала две девојки

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close