0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Полицијата спречи криумчарење на ситен добиток

Пoлициска станица за Граничен премин и граничен надзор „Блато“ во соработка и заедничка акција со албански полициски органи вчера спречи криумчарење на ситен добиток. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close