0_Web_Насловна-слајдерБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Пократок полицискиот час во Грција

Од денеска музиката повторно се враќа во угостителските објекти во Грција, а полицискиот час е пократок и ќе почнува во еден часот и 30 минути, наместо 30 минути поп полноќ како што беше досега, во рамките на дополнителното олабавување на мерките во земјата, јави дописничката на МИА од Атина

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close