0_Спорт.ПорталФудбал

Покетино оптимист пред средбата со Борусија Дортмунд

Тренерот на Тотенхем, Маурисио Покетино е уверен дека неговиот тим може да оствари добар резултат против Борусија Дортмунд.

Back to top button
Close
Close