0_Магазин.ПорталДом

Погон за слатки во Лондон претворен во луксузен стан

Стан вреден 24,95 милиони фунти се појави на пазарот во Лондон, Англија. Се наоѓа на плоштадот Тревор, а занимливо е тоа што живеалиштето е всушност дел од зграда што некогаш била фабрика и складиште за чоколади „Хародс“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close