0_Спорт.ПорталФудбал

Погба си набави борбено куче за да се одбрани од навивачите на Манчестер јунајтед

Играчот од средниот ред на Манчестер јунајтед, Пол Погба, купи куче чувар за да се заштити од агресивните навивачи, пренесува „Сан“.

Back to top button
Close
Close