0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Pogba do të padisë “San”

Mesfushori i Mançester Junajted, Pol Pogba ka deklaruar se synon të padisë tabloidin britanik "San" për përhapjen e "lajmit" se ai po tërhiqet nga ekipi kombëtar francez për deklaratën e presidentit Emanuel Makron për Islamin dhe "terrorizmin islamik".

Back to top button
Close
Close