0_Web_АктуелноSvet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Подеми и падови во односите на Путин со американските претседатели

Рускиот претседател Владимир Путин, кој денеска првпат имаше средба со Џо Бајден, забележа подеми и падови во односите со петте американски претседатели со кои беше во контакт од доаѓањето на власт кон крајот на 1999 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close