0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт.Слајдер

Поделени медалите на четвртиот олимписки ден

Четвртиот натпреварувачки ден на Олимписките игри во Токио донесе распределба на медалитe во 21 дисциплина.

Back to top button
Close
Close