0_Македонија.ПорталОпштество

Под мотото „Се собравме за вас“ City Radio организира онлајн предновогодишна забава

City Radio по втор пат ќе биде дел од онлајн случувањата и под мотото „Се собравме за вас“ организира предновогодишна онлајн забава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close