Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Почнува деветтото издание на Фестивалот на свежа домашна музика „Земјотрес“

Од денеска до сабота во МКЦ ќе се одржи деветтото издание на Фестивалот на свежа домашна музика „Земјотрес“.

Back to top button
Close
Close