БизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономија

Почнаа активностите за формирање земјоделски осигурителен фонд

Засега е се уште многу мал процентот на земјоделци кои ги имаат осигурано своите посеви.

Back to top button
Close
Close