Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Почна вакцинацијата во Србија, првата вакцина ја прими премиерката Брнабиќ

Во Србија денеска почна вакцинацијата против коронавирусот, а првата вакцина ја прими премиерката Ана Брнабиќ.

Back to top button
Close
Close