0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderВидео изјаваПолитика

Почна седницата на Советот за безбедност, се расправа за состојбата со Ковид-19

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата на Ковид-19 и за мерките и активностите на надлежните институции. 

Back to top button
Close
Close