Дописници МКДОпштински вести

Почна реконструкцијата на дворот на штипското училиште „Димитар Влахов“

Почна реконструкцијата на училишниот двор на Општинското основно училиште (ООУ) „Димитар Влахов“-Штип.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close