0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Угостители и туристички работници протестираат пред Министерството за финансии

„Затворени агенции пропаднати ваучери“, „Кој ќе ни помогне?“, „Помош за агенциите значи спас за туризмот“ се дел од транспарентите  што угостителите и туристичките работници ги истакнаа денеска на протестот пред Министерството за финансии.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close