0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Почна најмасовната вакцинација против Ковид-19 во светот

Во Индија денеска почнува вакцинација против Ковид-19, а први ќе бидат вакцинирани здравствените работници

Back to top button
Close
Close