0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Почна најмасовната вакцинација против Ковид-19 во светот

Во Индија денеска почнува вакцинација против Ковид-19, а први ќе бидат вакцинирани здравствените работници

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close