0_Спорт.ПорталДописници МКДОпштество

Почна изградбата на западната трибина на штипскиот Градски стадион

Фудбалскиот клуб „Брегалница“ јубилејот од 100 години го одбележа со поставување на камен-темелник за изградба на нова модерна трибина на Градскиот стадион во Штип.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close