Општество

Почина судијата од Апелационен суд Скопје Нуман Лимани

По долготрајно и тешко боледување вчера на шеесет и четири годишна возраст почина судијата од Апелационен суд Скопје Нуман Лимани. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close