0_Web_Актуелно0_Магазин.ПорталSvet.SlajderСцена

Почина Шон Конери, најпознатиот Џемс Бонд

Сер Шон Конери, светски познатиот актер кој се прослави со улогата на Џемс Бонд, почина на 90-годишна возраст.

Back to top button
Close
Close