Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Почина митрополитот црногорско приморски Амфилохиjе

Митрополитот  црногорско приморски Амфилохије утрово почина во Клиничкиот болнички центар на Црна Гора, соопшти Митрополијата

Back to top button
Close
Close