0_Магазин.ПорталСцена

Почина глумицата Кончата Ферел

Саркастичната Берта беше еден од омилените ликови на обожавателите на серијата „Два и пол мажи“, а долгогодишниот главен глумец поврзан со приказната, Чарли Шин, исто така, емотивно се прости од неа.

Back to top button
Close
Close