Svet.SlajderСветСвет.Портал

Почина девојката во која пукаше полицијата за време на протестите во Мјанмар

Мја Твет Кине (19) беше погодена на демонстрациите минатата недела во главниот град Нејпјид

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close