0_Web_АктуелноSvet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

По Собол, во Москва уапсена и Кира Јармиш, портпаролката на Навални

Апсењата на двете најблиски соработнички на опозицонерот Навални доаѓаат  непосредбно пред најавените протести низ Русија, заради лошиот третман кон затворениот Навални.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close