0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderShoqëri

Po rritet numri i rasteve të reja me të infektuar me Kovid-19, kufizime të reja tani për tani nuk do të ketë

Nuk përjashtohet mundësia për kufizime të reja, por tani për tani nuk do të ketë, deklaroi minsitri i Shëndetësisë Venko Filipçe pasi gjatë periudhës së kaluar u shënua rritje e butë e numrit të të sapoinfektuarve dhe paraqitje e shpeshtë e rasteve me llojin e ri britanik të virusit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close