0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

По повеќе од 10 часа заврши рочиштето за „Таргет – Тврдина“, пресуда на 26 февруари

По повеќе од 10 часа заврши рочиштето за завршните зборови на одбраната во случајот „Таргет-Тврдина“, пресудата е закажана за 26 февруари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close