0_Магазин.ПорталСцена

По распадот на „Дафт панк“ – рекордни продажби

Продажбата на нивните песни се зголеми, во просек - за 1.335 отсто, а продажбата на албумите - за 2.650 отсто.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close