Дописници МКДХроникаХроника.Портал

По пад од мотоцикл загина 28-годишник од делчевското село Стамер

Дваесет и осум годишник од делчевското село Стамер го изгуби животот по пад од мотоцикл во близина на местото „Стамерски преод“ на регионалниот пат Делчево - Берово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close