0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Po negociohet për investime me nëntë kompani të reja të huaja, përmirësohet pagesa e TVSH-së

Ekonomia e Maqedonisë së Veriut është e qëndrueshme dhe po lëviz në një drejtim të mirë. Në gjysmën e dytë të këtij viti presim të kthehemi në një rritje normale, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaevi nga foltorja e Kuvendit.

Back to top button
Close
Close