0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Po mbyllet debati për pakon e katërt të masave, do të publikohet të dielën

Qeveria do të publikojë masat nga paketa e katërt të dielën. Sot mbahen konsultimet e fundit e ekipit ekonomik të ministrave me përfaqësuesit e odave ekonomike, për nesër është caktuar takim i zëvendëskryeministrit Bitiqi me ministren e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska me Pakon sociale ekonomike dhe të dielën Qeveria duhet të vendos në seancën e caktuar për në orën 10.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close