ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

По инагурацијата на Лукашенко опозицијата повика на граѓанска непослушност

Белоруската опозиција денеска повика на граѓанска непослушност откако Александар Лукашенко беше инагуриран за претседател и покрај секојдневните протести

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close