Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Пленковиќ во Петриње најави координирана помош

Хрватскиот премиер Андреј Пленковиќ денеска го посети Петриње, градот што е најмногу погоден од земјотресот регистриран во Хрватска

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close