0_Спорт.ПорталДописници МКДОпштински вестиСпорт

Планинарскиот-спортски клуб Голак продолжува со промоција на малку познати места во Пијанец

Планинарскиот спортски клуб „Голак” од Делчево реализираше нова планинарска маршрута за промоција на малку познати места во Пијанечкиот регион.

Back to top button
Close
Close