0_Web_АктуелноБалкан

Пламен Николов: Можам да кажам дека сум оптимист за формирање влада во Бугарија

Николов ги прочита имињата на кандсидатите за министри предложени од политичката партија Има таков народ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close