0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Пикси пред промоција во нов селектор на Србија

Еден од најдобрите српски фудбалери на сите времиња Драган Стојковиќ - Пикси ќе биде нов селектор на Србија, објави денеска белградскиот весник „Вечерње новости“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close