0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Picula: LSDM-ja e ka zgjedhur rrugën e vërtetë që të zbatohen ndryshime progresive

Eurodeputeti kroat, Tonino Picula përmes rrjetit social "Tuiter" e ka përshëndetur mbajtjen e kongresit onlajn të LSDM-së dhe sjelljen e vendimit për barazi të plotë gjinore dhe pjesëmarrjen e burrave dhe grave në organet dhe trupat e partisë. 

Back to top button
Close
Close