Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Петриња и Сисак претрпеа најмногу штети во разорниот земјотрес што ја погоди Хрватска

Улиците на Петриња се полни со урнатини, оштетени се голем број згради, а спасувачите трагаат по преживеани

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close