Svet.SlajderСвет

Петмина владини службеници и четворица полицајци загинаа во одвоени напади во Авганистан

Петмина владини службеници и четворица полицајци загинаа денеска во неколку одделни напади во Авганистан, соопштија властите. Сè уште никој не ја презеде одговорноста за нападите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close