0_Магазин.ПорталБалкан.ПорталСцена

Петмина светски диџеи на Solar Summer во Бургас

Петмина светски диџеи ќе настапуваат на Solar Summer во Бургас, во периодот од 13 до 15 август, соопштија организаторите, пренесува БТА. Во трите дена ќе гостуваат Hot Since 82, Michael Bibi, Paco Osuna, Victor Calderone и Amelie Lens.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close