Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Пет лица загинаа во пожар во дрвена колиба во Норвешка, од нив четири деца

Полицијата отворила истрага за причините за пожарот, но во моментот нема индиции дека станува збор за нешто друго освен за „трагична несреќа“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close