Svet.SlajderЕвропа

Пет години од референдумот за Брегзит

Најновата анкета на Институтот „Саванта Комрес“ покажува дека во моментот 51 процент од Британците би гласале за останување во ЕУ, а 49 отсто би биле против

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close