BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Peskov: Nuk ka informacione të reja për takim Putin- Bajden

Tani për tani nuk ka informacione për organizim të takimit të mundshëm mes Vlladimir Putinit dhe Xho Bajdenit, ka deklaruar sot zëdhënësi i Kremlinit, Dmitrij Peskov, njofton agjencia TASS.

Back to top button
Close
Close